Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες
Φέτος την Πέμπτη 10/6/2021 διοργανώσαμε πολλές μικρές γιορτούλες ανά τάξη και ανά τμήμα για να αποχαιρετίσουμε προσωρινά την Α’ και την Β’ τάξη και οριστικά την Γ’ τάξη. Ήταν μία ιδιαίτερα χρονιά με πολλά προβλήματα ωστόσο η συγκίνηση είναι πάντα η ίδια όταν οι τελειόφοιτοι μαθητές μας ανοίγουν τα φτερά τους για την επόμενη βαθμίδα των σπουδών τους. Τους ευχόμαστε καλό δρόμο γεμάτο εμπειρίες, δύναμη, εμπιστοσύνη στον εαυτό τους και διάθεση για μάθηση…
Μία μικρή γεύση από τις γιορτές μας: https://photos.google.com/share/AF1QipPYT0KqM08a2awe8LemjC0ghPMOWmOc82_qX77eOHRUOMw_PVruNpF6d_m22Qyp1Q?key=dkpMWk9BYkttUndGRlZPNzh2VTRCZ2dDUDIwUFFR